COEX'AE QGAM (DADA). "Intermagogs and veld food".

4154413. COEX'AE QGAM (DADA). "Intermagogs and veld food".

Linoleumtryck, bildyta 30 x 30 cm, rammått 38,5 x 38,5 cm. Signerad Dada och numrerad 1/9.

Ej examinerad ur ram.

Tema

Konst från Kalahari

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Tema

Konst från Kalahari

Antal besök: 582