KARL AXEL PEHRSON. Färglitografi, signerad samt numrerad 9/140.

415417. KARL AXEL PEHRSON. Färglitografi, signerad samt numrerad 9/140.

Bildyta 20,5 x 28,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karl Axel Pehrson (1921–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 20,5 x 28,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karl Axel Pehrson (1921–2005)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 606