LISS ERIKSSON. "Flätan".

LISS ERIKSSON. "Flätan".
4154018. LISS ERIKSSON. "Flätan".

Guldpatinerad brons, 9 x 25 x 19 cm, monogramsignerad LE, numrerad 2/8, gjutarstämpel E. Godard Fond.

Ytsmuts, vid frågor vänligen kontakta johanna.malm@auktionsverket.se.

Tema

Eva Lange & Liss Eriksson - två skulptörer

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 896