LAURI LAINE. Litografi/Serigrafi, komposition, signerad, numrerad 14/100, daterad 1980-1981.

415400. LAURI LAINE. Litografi/Serigrafi, komposition, signerad, numrerad 14/100, daterad 1980-1981.

Bildyta 59 x 38,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 59 x 38,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 875