STOL, barock, 1700-tal, originalmålad.

41539. STOL, barock, 1700-tal, originalmålad.

Med svärtat linnetyg.

Lagning, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med svärtat linnetyg.

Lagning, bruksslitage.

Antal besök: 1 027