OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Lantbruk, olja på pannå.

4153825. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Lantbruk, olja på pannå.

Bildmått ca 38 x 59 cm
Mått inklusive ram ca 48 x 69 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Tema

Baltic art - A Collection: Part II

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 38 x 59 cm

Sedvanligt ytslitage.

Tema

Antal besök: 495