OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA, på duk, signerad.

4153780. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA, på duk, signerad.

höjd 27 cm, bredd 35 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 27 cm, bredd 35 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 241