KISTA, trä, 1700/1800-tal.

KISTA, trä, 1700/1800-tal.
4153552. KISTA, trä, 1700/1800-tal.

Höjd ca 57 cm
132 x 57 cm.

Åldersslitage
Fläckar, märken
Lagning, lock
Ställvis murket trä
Nyare mindre innerlock
Lås defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 57 cm
132 x 57 cm.

Åldersslitage
Fläckar, märken
Lagning, lock
Ställvis murket trä
Nyare mindre innerlock
Lås defekt.

Antal besök: 165