JERRY ROUPE. Olja på duk, signerad samt daterad 1988.

415353. JERRY ROUPE. Olja på duk, signerad samt daterad 1988.

Bildyta 52 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 52 x 38 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 214