OKÄND KONSTNÄR. Dansande kvinna, olja på duk, monogramsignerad.

41532. OKÄND KONSTNÄR. Dansande kvinna, olja på duk, monogramsignerad.

40,5 x 30,5 cm.

Slitage, skador och lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

40,5 x 30,5 cm.

Slitage, skador och lagning.

Antal besök: 826