LISS ERIKSSON. "Fågelmannens torso".

4152968. LISS ERIKSSON. "Fågelmannens torso".

Brons, höjd inkl sockel 113 x 26 x 50 cm. Monogramsignerad LE, numrerad 1/3, daterad 1999, gjutarstämpel Godard.

Ytsmuts, vid frågor vänligen kontakta johanna.malm@auktionsverket.se.

Tema

Eva Lange & Liss Eriksson - två skulptörer

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 1 075