PARTI SILVER, mestadels skedar. Total vikt 292 gram.

41527. PARTI SILVER, mestadels skedar. Total vikt 292 gram.

2 st Såsslevar, bland annat D Andersson 1886.
Sockerströare, D Andersson 1886.
11 skedar, bland annat stmpl OA 1891.
Fingerborg stmpl CRW 1892?.
Längd 10 - 19,5 cm.

Lagningar. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fingerborg stmpl CRW 1892?.
Längd 10 - 19,5 cm.

Lagningar. Slitage.

Antal besök: 760