WILLEM DE KLERK. Akvarell på papper, mitten av 1800-talet.

415278. WILLEM DE KLERK. Akvarell på papper, mitten av 1800-talet.

Willem de Klerk (1800 Dordrecht - 1876 Dordrecht); signerad, och inramad bakom glas. Mått ca 30 x 24 cm ram. Äkthetsbevis från 1981 bifogas.

Journal brynt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Journal brynt.

Antal besök: 1 428