SOFFA, badkarsmodell, Louis XVI-stil, 1830-tal, blomdekor.

415275. SOFFA, badkarsmodell, Louis XVI-stil, 1830-tal, blomdekor.

Proveniens: Råbäcks Slott, Kinnekulle.
Tvåsitssoffa i badkarsmodell.
Sex ben.
Bredd 138 cm.
Höjd 95 cm.
Djup 65 cm.

Defekter, blekt och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tvåsitssoffa i badkarsmodell.
Sex ben.
Bredd 138 cm.
Höjd 95 cm.
Djup 65 cm.

Defekter, blekt och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 263