CIGARRSNOPPARE, metall, i form av groda, Coberg, tidigt 1900-tal.

415261. CIGARRSNOPPARE, metall, i form av groda, Coberg, tidigt 1900-tal.

Längd 20 cm.

Ålderrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20 cm.

Ålderrelaterat slitage.

Antal besök: 912