SOFFBORD, 1900/2000-tal.

SOFFBORD, 1900/2000-tal.
415258. SOFFBORD, 1900/2000-tal.

Glas. Kromade ben. Ca. längd 136, bredd 75, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 530