BRICKA, mässing, 1900-talets andra hälft.

4152485. BRICKA, mässing, 1900-talets andra hälft.

Stämplad "Handarbete", ca 51 x 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 200