KAMERA KODAK Ektra 12.

KAMERA KODAK Ektra 12.
4152398. KAMERA KODAK Ektra 12.

Kodak Ektra 12, tillverkad tidigt 1980-tal.

Bruksslitage, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 191