KARMFÅTÖLJER 1 par, gustaviansk stil, 1900/2000-tal.

415198. KARMFÅTÖLJER 1 par, gustaviansk stil, 1900/2000-tal.

Mönstrad klädsel i grönbeige.
Bredd ca 70 cm. Total höjd ca 99 cm.

Slitage, fläckar, stötmärken. Smärre skador/delvis lösa dekorband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mönstrad klädsel i grönbeige.

Antal besök: 619