RESEGARDEROB / AMERIKAKOFFERT, 1900-talets första kvartal.

415143. RESEGARDEROB / AMERIKAKOFFERT, 1900-talets första kvartal.

Längd 62, bredd 56, höjd 110 cm.

Slitage, skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 3 537