SPEGELLAMPETT, gustaviansk,signerad Anders Malmqvist,Hallstämplad Kalmar, 1700-tal.

415135. SPEGELLAMPETT, gustaviansk,signerad Anders Malmqvist,Hallstämplad Kalmar, 1700-tal.

Förgylld.
Höjd 50 cm.
Bredd 20,5cm.
Mästaren verksam 1773-79.

Åldersslitage.
Senare glas samt ljusarm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld.
Höjd 50 cm.
Bredd 20,5cm.
Mästaren verksam 1773-79.

Åldersslitage.
Senare glas samt ljusarm.

Antal besök: 1 895