4151304. Par Hocker/tennfat med blommotiv.
par Hocker-pallar/metallfat med blommotiv, sits täckt med orange syntetiska läderkuddar,
Mått på varje ca.: h. 42,5 cm, diameter 33 cm.
Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, på platser repor, stötar och skräp/lacknötning, partiella bucklor och blixtrost.