PARTI LEKSAKER, ca 1900-talets mitt.

415125. PARTI LEKSAKER, ca 1900-talets mitt.

Partiet består av bl.a 2 st Schuco bilar, varav en i originalkartong, mekanisk panda, garage i trä m.m.

Bruksslitage. Ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 923