BERTIL ALMLÖF. "Steget", olja på duk, signerad samt daterad '89.

415122. BERTIL ALMLÖF. "Steget", olja på duk, signerad samt daterad '89.

36 x 33 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 33 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 748