GÖRAN WÄRFF. Kosta Boda ”Kristallrörelse” vas.

4151027. GÖRAN WÄRFF. Kosta Boda ”Kristallrörelse” vas.

Vas med färginlägg i blått och grönt, extra luftfickor. Signerad ”Kosta Boda, G Wärff 7049408” nedan

ca Höjd 25 cm.

tecken på slitage.

Göran Wärff (1933–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca Höjd 25 cm.

tecken på slitage.

Göran Wärff (1933–2022)

Antal besök: 221