ANDREAS HANSEN. Hadsten Träindustri. skrivbord. Danmark, 1990-talet.

4150850. ANDREAS HANSEN. Hadsten Träindustri. skrivbord. Danmark, 1990-talet.

teakträ Skrivyta täckt med läder Utrustad med en hylla med 2 fack nedan. Utsedd av tillverkaren.

ca H 76 cm, B 129 cm, D 58 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage.

Antal besök: 480