JOAN ABELLÓ. Landskap.

JOAN ABELLÓ. Landskap.
4150752. JOAN ABELLÓ. Landskap.

Akvarell och bläck på papper
Signerad
30x23 cm.

I gott skick. Det har inte granskats utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell och bläck på papper
Signerad
30x23 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Entregas 5
Antal besök: 161