JOAN ABELLÓ. ”Col·loqui”.

JOAN ABELLÓ. ”Col·loqui”.
4150741. JOAN ABELLÓ. ”Col·loqui”.

Olja på duk
Signerad och daterad. På baksidan, signerad, titeln och daterad 1966
27x22 cm.

Förluster i bildskiktet och tyget med deformationer. Ram i förgyllt trä, med defekter.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
27x22 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
ER5
Antal besök: 239