KIKARE 2 stycken, Minolta och Zenith.

4150202. KIKARE 2 stycken, Minolta och Zenith.

Minolta Pocket 10x25 Wide Angle kompakt kikare, mått 11 x 6,5 cm
Zenith Trilux 9x63 marinkikare, mått 26 x 14,5 cm
Minolta kommer i beredskapsväska från Lowepro.

Bruksslitage och smärre utvändiga skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 386