PUSSEL, klossmodell, motiv av Snövit och de sju dvärgarna, 1900-tal.

415015. PUSSEL, klossmodell, motiv av Snövit och de sju dvärgarna, 1900-tal.

Längd 21, bredd 18 cm
Bilder på de olika motiven medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21, bredd 18 cm

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 048