SPEGEL, 1900-talets andra hälft.

4150095. SPEGEL, 1900-talets andra hälft.

Storlek glas 89 x 36 cm.
Ramstorlek 52 x 105 cm.

smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek glas 89 x 36 cm.
Ramstorlek 52 x 105 cm.

smärre slitage.

Antal besök: 178