STIG "SLAS" CLAESSON. Kaknästornet, litografim, signerad, P.T.

414992. STIG "SLAS" CLAESSON. Kaknästornet, litografim, signerad, P.T.

Innanför passepartout ca 45 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 444