Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
EBBE HÖGLUND. "Dansös", olja på duk, signerad.
41496. EBBE HÖGLUND. "Dansös", olja på duk, signerad.
65 x 45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
65 x 45 cm.
Auktionshuset Kolonn
3 106