BRICKBORD, rokokostil, stämplad Kalmar fajans,1920/30-tal.

414954. BRICKBORD, rokokostil, stämplad Kalmar fajans,1920/30-tal.

Björkstomme.
Löstagbar bricka.
Längd 77 cm
Bredd 52 cm
Höjd 69 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Bricka med fläckar samt krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björkstomme.
Löstagbar bricka.
Längd 77 cm
Bredd 52 cm
Höjd 69 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 815