MATTOR, 3 st, röllakan, varav en monomgramsignerad PK.

414936. MATTOR, 3 st, röllakan, varav en monomgramsignerad PK.

256 x 84 cm, 199 x 138 cm, 204 x 140 cm.

Bruksslitage. Några fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Några fläckar.

Antal besök: 886