WILLIAM & MARY STIL SIDOBORD.

WILLIAM & MARY STIL SIDOBORD.
4149151. WILLIAM & MARY STIL SIDOBORD.

Med en gjuten topp, enkel låda och stödd på kornvridna ben och formade tvärbårar. 84 cm x 55 cm, 70 cm hög.

Delar saknas från sidan av toppen, olika flisor och sprickor på fanern på toppen och sidan av toppen, lite slitage och märken på benen och korsbårarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 206