Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
FLASKA, glas, kasad dekor, 1800-tal.
414905. FLASKA, glas, kasad dekor, 1800-tal.
Höjd 22 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
681