FLASKA, glas, kasad dekor, 1800-tal.

414905. FLASKA, glas, kasad dekor, 1800-tal.

Höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 855