TALLRIKAR, 13 st, porslin, fiskmotiv, 1900-tal.

414894. TALLRIKAR, 13 st, porslin, fiskmotiv, 1900-tal.

12 tallrikar
1 uppläggningsfat.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 tallrikar
1 uppläggningsfat.

Mindre slitage.

Antal besök: 4 524