OSKAR BERGMAN. Motiv från Blidö.

4148710. OSKAR BERGMAN. Motiv från Blidö.

Akvarell, 25 x 35 cm. Rammått 38 x 50 cm. Signerad Oskar Bergman och daterad Blidö 1958.

Ej examinerad ur ram.

Oskar Bergman (1879–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Oskar Bergman (1879–1963)

Antal besök: 471