STANISLAW WYSOTSKI. Skulptur, brons.

414861. STANISLAW WYSOTSKI. Skulptur, brons.

Kvinna. Signerad och numrerad 7/12 ex. Daterad 2000.
Höjd 28 cm inklusive sockel.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm inklusive sockel.

Brukslitage.

Antal besök: 1 038