CHARLES UND RAY EAMES. Vitra Segmenterad bordsbas Konferensbord.

4148412. CHARLES UND RAY EAMES. Vitra Segmenterad bordsbas Konferensbord.

Design: 1964, genomförande: 1990-tal.
Förkromad aluminium och i svart.

ca Höjd 68 cm x B 71x71 cm.

Tecken på slitage, skruvar för bordsskivan och fötter är inte tillgängliga.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca Höjd 68 cm x B 71x71 cm.

Antal besök: 279