4148412. CHARLES UND RAY EAMES. Vitra Segmenterad bordsbas Konferensbord.
Design: 1964, genomförande: 1990-tal.
Förkromad aluminium och i svart.
ca Höjd 68 cm x B 71x71 cm.
Tecken på slitage, skruvar för bordsskivan och fötter är inte tillgängliga.