LEIF PALMQUIST. "Morgongrön transparens (3)".

4148304. LEIF PALMQUIST. "Morgongrön transparens (3)".

Akvarell och penna på papper, 56 x 76 cm rammått 59,5 x 80 cm. Signerad Leif Palmquist a tergo och daterad 2006.

PROVENIENS:
Galleri Charlotte Lund.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:
Galleri Charlotte Lund.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 365