MATSERVIS, 25 delar, keramik, "Sultan", Gustavsberg.

414816. MATSERVIS, 25 delar, keramik, "Sultan", Gustavsberg.

2 uppläggningsfat
Såskanna
8 djupa tallrikar
7 mattallrikar
7 assietter.

Ålders samt bruksslitage.
Krackeleringar. Nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 uppläggningsfat
Såskanna
8 djupa tallrikar
7 mattallrikar
7 assietter.

Ålders samt bruksslitage.
Krackeleringar. Nagg finnes.

Antal besök: 1 520