NILS KÖLARE. "Röd kvadrat".

NILS KÖLARE. "Röd kvadrat".
4148124. NILS KÖLARE. "Röd kvadrat".

Blandteknik på pannå, mått inklusive ram 60,5 x 60,5 cm. Signerad N. Kölare och daterad -06

PROVENIENS:
Galleri Gunnar Olsson.

God kondition.

Nils Kölare (1930–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:
Galleri Gunnar Olsson.

God kondition.

Nils Kölare (1930–2007)

Antal besök: 342