NILS KÖLARE. "Gäddan".

NILS KÖLARE. "Gäddan".
4148072. NILS KÖLARE. "Gäddan".

Blandteknik på pannå, mått inkl ram 40 x 100 cm. Signerad N.Kölare och daterad 05.

PROVENIENS.
Galleri Gunnar Olsson.

God kondition.

Nils Kölare (1930–2007)

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS.
Galleri Gunnar Olsson.

God kondition.

Nils Kölare (1930–2007)

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 588