ELISABETH DEILHAUG. Modell, olja på duk, signerad E D.

414752. ELISABETH DEILHAUG. Modell, olja på duk, signerad E D.

85x45 cm, oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

85x45 cm, oramad.

Antal besök: 9 888