TAKLAMPA, industridesign, SLF, koppar/mässing, 1900-talets första hälft.

414747. TAKLAMPA, industridesign, SLF, koppar/mässing, 1900-talets första hälft.

Höjd 75 cm, diameter cirka 45 cm.

Nyare 230v indragen.
Smärre buklor, åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyare 230v indragen.

Antal besök: 918