JOAN JOSEP THARRATS. Utan titel.

4147237. JOAN JOSEP THARRATS. Utan titel.

Litografi
Signerad, dedikerad och numrerad LVI/LXX
80,5x58,6 cm.

Oxidation på papperet och små kinkar i hörnen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
80,5x58,6 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 161