STOLAR, 3-stycken, Sengustaviansk stil, 18/1900-tal.

414679. STOLAR, 3-stycken, Sengustaviansk stil, 18/1900-tal.

Bredd 55 cm. Djup 45 cm. Rygghöjd 84 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 504