EMMA EKWALL (1838-1925). Spinnerska.

4146583. EMMA EKWALL (1838-1925). Spinnerska.

Olja på duk, 37 x 30 cm. Rammått 45 x 40 cm. Signerad Emma Ekvall a tergo.

Krackelyrer. Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyrer. Ytsmuts.

Antal besök: 305